SEZON SONA ERDi        
 
 
 

AYŞE - KORHAN

"TEK RAKİBİMİZ GÖLGEMİZ! ONU DA IŞIĞIMIZLA YENERİZ!"

Marjinal görüntüsü ve güçlü kaslarıyla Kemer’den yarışmaya katılan Korhan, güçlü kollarına güvendiği kadar cankurtaran sevgilisi Ayşe’ye de güveniyor. Ufak tefek görüntüsünün altında güçlü bir yüreği olduğunu söyleyen Ayşe rakiplerin gözünde küçük olmanın avantaj olacağını ve her etapta onları şaşırtacağını söylüyor. Kemer’de animatörlük yapan çift özellikle su etaplarında kimseyi rakip olarak görmüyor. Korkusuzluğuyla gurur duyan Korhan Fear Factor’de korkularını arayacağını söylüyor. Birincilik için gereken güç ve cesarete sahip olduklarını düşünen ikili rakiplerin dönüş biletini şimdiden kesmek istiyor.

DİLARA - GÜNGÖR

"BİZ BURAYA GEZMEYE DEĞİL RAKİPLERİ EZE EZE YENMEYE GELDİK"

Eski güreşçi, vücut geliştirme eğitmeni ve tam bir hırs küpü olan Güngör eşi Dilara ile birlikte yarışmaya İzmir’den katılıyor. Profesyonel basketçi olan Dilara da en az eşi Güngör kadar hırslı ve iddialı. Spor salonunda çıkmadan yarışmaya hazırlanan çift karşılarına çıkacak her etabı birincilikle bitireceklerinden emin. Cesaretin damalarında doğuştan aktığını söyleyen çift sadece görüntülerinin bile rakipleri korkutmaya yeteceğini düşünüyor. Güngör’ün spor salonunda başlayan aşkları Fear Factor Aksiyon’da en büyük güçleri olacakmış. Rakipleri Latin Amerika’nın büyüsüne kapılırken onlar Fear Factor’ün birincisi olacaklarını düşünüyorlar. Spor salonundaki öğrencilerini geride bırakıp yarışmaya gelen Güngör eşi Dilara’nın da aynı motivasyonu göstereceğinden emin. Dilara soyadına yakışır bir biçimde korkusuz mücadele edip Güngör’ün yüzünü kara çıkarmayacağını düşünüyor.

HÜSNİYE - KÖKSAL

"KARADENİZ DALGASIYIZ! RAKİPLERİN KABUSUYUZ!"

Karadenizli korkusuz çift Köksal ve Hüsniye 6 aydır birlikteler ama bu kısa zamanda bile birbirlerine güvenmeyi öğrendiklerini söylüyorlar. Rize’li Köksal Fırtına Deresinin çılgın sularına da alışkın yüksek dağlarda gezinmeye de. Karadeniz damarının en büyük gücü olduğun u düşünen Köksal kendisi gibi Karadenizli olan sevgilisi Hüsniye’nin de bu cesaretine güveniyor. Atletizm koşucusu olan Hüsniye aynı zamanda eğitmenlik yapıyor. Fear Factor’de yarışabilmek için öğrencilerini ve okullarını bırakan gençler geride bıraktıkları uğruna mücadeleye hazırlar. Onlar Karadeniz’in gücünü ve cesaretini tüm Türkiye’ye göstermek istiyor.

KIYMET - VOLKAN

"İSTENMEDİĞİMİZ ZAMAN DEĞİL! İSTEDİĞİMİZ ZAMAN GİDERİZ!"

5 yıldır evli olan çift yarışmaya Sakarya’dan katılıyor. Müfettişlik yapan Volkan yarışmaya eşinin isteği üzerine katılmış. Aksiyonu ve macerayı seven Kıymet her ne kadar eşinin yarışmada zorlanacağını düşünse de aralarındaki büyük aşkın tüm bu korkuları aşacağından emin. Yanında eşi olduktan sonra metrelerce yüksekliğe dayanabileceğini söyleyen Volkan eşini mutlu edebilmek için finale kadar mücadeleye devam etmek istiyor. Rakiplerin onları küçümseyeceğinden emin olan çift bunu avantaja dönüştürmek istiyor. Çünkü onlar hayat deneyimlerinin ve büyük aşklarının rakiplerle aralarındaki en büyük fark olduğunu belirtiyor. Yarışmaya ‘en zayıf halka’ olarak başlayıp ‘en güçlü rakip’ olarak devam etmenin planını yapan Kıymet ve Volkan finale adlarını yazdırmanın peşindeler.

MİHRAB - ALİ OSMAN

"CÜSSEDE DEĞİL MARİFET, FEAR FACTOR'e YÜREK GEREK!"

Spor Akademisi öğrencisi olan çift yarışmaya Kocaeli’nden katılıyor. Kayaktan jimnastiğe birçok spor dalında başarılı olan ikili aynı başarıyı Fear Factor Aksiyonun etaplarında da göstermek istiyor. Rakiplerle tartışmak şöyle dursun etaplarda onları tartışmasız zaferlerle yenmenin planını yapıyorlar. Mihrab bu konuda özellikle Aliosman’ın pratik zekasına güveniyor. Daha yarışma başlamadan adlarını finale yazdıracaklarını söylemelerinin bir sebebi de korkusuz olmaları. İkisi de aksiyonu seviyor ve tüm etapları hakkıyla yapmak istiyor. Latin Amerika’da gerçekleşecek bu ezeli rekabete hazır olduklarını söyleyen çift ülkelerini ve ailelerini özleseler bile geri dönmemek için her şeyi yapmaya hazırlar. İri yapılı rakiplerin sadece görüntüden ibaret olduğunu düşünen Mihrab-Ali Osman çifti ‘cüssede değil marifet Fear Factor’e yürek gerek’ diyerek iddialarını sloganlarıyla da ortaya koyuyor.

MİNE - EMRAH

"ETAP ÇOK! RAKİP YOK! BİZE BURADA KAYBETMEK YOK!"

27 yaşında mimarlık yapan Emrah yarışmaya Trabzon’dan katılıyor. Modellik yapan eşi Mine’yle birlikte Fear Factor Aksiyon’un birincisi olmak için ellerinden gelenin fazlasını yapmaya hazırlar. Rakipleri geçmek ve etaplarda başarılı olabilmek için gerekli olanın güçten çok zeka olduğuna inanan çift her etap için bulacakları taktiklere ve aralarındaki uyuma güveniyor. Mine narin görüntüsünün rakipleri aldatacağını, eşinin taktiklerinin de onları bozguna uğratacağını düşünüyor. Boğulmaktan korkan Mine su etaplarında zorlanacağını düşünse de eşi Emrah’ın vereceği motivasyon ve içindeki büyük hırs sayesinde bu korkusunu da yeneceğinden emin. Korkularıyla baş etmekten daha çok kaybetmekten korkan Mine başarılı olabilmek için her şeyi yapmaya hazır.

SUNA - MEHMET

"İKİ KİŞİ TEK YÜREK OLACAĞIZ! FEAR FACTOR’Ü BİLEĞİMİZİN GÜCÜYLE KAZANACAĞIZ!"

19 yaşındaki Mardinli Suna yarışmaya Diyarbakırlı erkek arkadaşı Mehmet Nurullah ile katılıyor. Kendisine kızları değil erkekleri rakip olarak gören Suna, kalecilik yapıyor ve spor akademisinde okuyor. Kız arkadaşının gücüne ve kendi soğukkanlılığına güvenen Mehmet Nurullah da finale kadar Latin Amerika’da kalmanın planlarını yapıyor. Suna’nın boğulma korkusu onların önünde bir engel gibi dursa da onlar korkularını aşıp güçlerini tüm Türkiye’ye göstermek istiyor. Babası ve kardeşleri için birinci olmak isteyen Suna bu amacın kendisini hep güçlü kılacağından emin. Amaçları uğruna rakip tanımayan ikili zorlu mücadelede cesaretlerini kanıtlamak için kolları sıvadı. Onlar rakiplerin kendilerini hafife almasını istiyor. Bu sayede sessizce finale ulaşacaklarından da eminler.

TANSU - YAŞAR

"ÇENEMİZİN GÜCÜNE DEĞİL BİLEĞİMİZİN GÜCÜNE GÜVENİYORUZ! KİMSEYİ RAKİP OLARAK GÖRMÜYORUZ!"

Yüzme antrenörü Tansu, aynı spor salonunda çalışan sevgili Yaşar’la birlikte Fear Factor’un en çok konuşulan isimlerinden olmayı hedefliyor. Tansu korkusuzluğuyla gurur duyuyor ve su etaplarında rakip tanımıyor. Tansu her ne kadar su etaplarında güçlü olsa da eşi Yaşar su ve yükseklik etaplarında zorlanacağını ama birincilik için bu zorluklarla baş edeceğini söylüyor. Heyecanının en büyük düşmanı olduğunu söyleyen Yaşar kendisini zorlayacak tüm korkuları aşabileceğinden emin. Güçlü görüntüsüyle rakipleri ürkütmeyi başaran Yaşar eşi Tansu’nun sakin yapısına ve kendi gücüne güveniyor. Etap dışında boş konuşmak değil etaplarda iyi yarışmak isteyen ikili rakiplerine değil etaplara bakmayı tercih ediyor.

Yarışmacılar   Fotoğraflar   Videolar   Online Başvuru   Yapım Ekibi  

 

Web Tasarım Visual Arts New Media